Angol nyelvi verseny

Az Országos Angol Tanulmányi Versenyt a békéscsabai Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola szervezi minden évben a 7-8. osztályos diákok számára. Az iskolai fordulóra november 16-án került sor, melyet online módon szerveztek meg és összesen 2720 tanuló vett részt rajta, köztük a mi diákjaink is. 

A továbbjutáshoz legalább 76 pontot kellett elérni a tanulóknak mindkét évfolyamon. Ez iskolánkból Dombóvári Áronnak, 8.c osztályos tanulónak sikerült, akire február 22-én, szintén online módon vár a megyei megmérettetés, melyhez ezúton is sok sikert kívánunk mind neki, mind felkészítő tanárának, Katona Beáta tanárnőnek. 

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Previous article

Teremszentelés

Next article

Történelem verseny